Klucz do Clean Coachingu z metaforą: Clean Language | 20-21.10.2018 | Łódź

Zapraszam coachów, trenerów, terapeutów i edukatorów na szkolenie dotyczące Clean Language, technice pozwalającej na prowadzenie rozwojowego dialogu z drugą osobą w oparciu o jej metafory. Wyjątkowość metody polega na tym, że nie ingeruje w świat wewnętrzny rozmówcy, a używający jej nie wpływa na niego własnymi przekonaniami, wartościami czy definicjami. Dzięki temu powstają szczególne warunki, gdzie druga osoba może ujawnić swój indywidualny sposób myślenia i odnajduje najbardziej dopasowane do siebie rozwiązania.

O programie

Warsztat poprowadzi Bogena Pieśkiewicz, Trenerka Clean, która uczyła się Clean Language bezpośrednio u jej twórcy, Davida Grove’a. Przenosząc tę metodę na grunt polski włączyła ją do swojego autorskiego modelu Clean Coaching. Dzięki temu w trakcie dwudniowego szkolenia dowiesz się:

  • jakie są źródła i możliwości stosowania Clean Language;
  • jak należy stawiać 12 Pytań Clean;
  • w jaki sposób wprowadzać pracę z obrazem oraz rysowaniem;
  • na czym polega etyka Clean.

Warsztat tworzy grunt do praktykowania Clean Coachingu, a także pracy z metaforą w ramach innych modeli pracy. Korzyściami z udziału w warsztacie są:

  • umiejętność świadomego i precyzyjnego dialogu z metaforą ujawnianą przez klientów (coachingowych, terapeutycznych i in.);
  • przygotowanie do nauki zaawansowanych metod: Modelowania Symbolicznego, Modelowania Systemowego, Clean Space i Emergent Knowledge;
  • umiejętność włączenia Clean Language do swojej praktyki coachingowej;
  • poczucie bezpieczeństwa i orientacji w pracy dzięki zasadom etycznym i ramie Modelu Dwóch Półkul Myślenia™.

Więcej o Clean Coachingu możesz dowiedzieć się z mojego wywiadu z Bogeną Pieśkiewicz, oraz na stronie Clean Coaching Polska.

O prowadzących

Prowadząca: Bogena Pieśkiewicz – międzynarodowa trenerka Clean Coaching pracująca we Francji, Kanadzie (od 2007 roku) i w Polsce (od 2010, tworząc tym samym markę Clean Coaching Polska). Autorka podręcznika „Manuel de Clean Coaching”. Pracuje w oparciu o narzędzia zebrane w Clean Set oraz autorski Model Dwóch Półkul Myślenia™, który nadaje strukturę zarówno sesji indywidualnej, jak i pracy zespołowej.

Asystent: Julian Czurko – facylitator Clean Coaching, trener i coach JAK-MD™. Propagator metody Clean Coaching w Łodzi. Uczył się tej metody u Bogeny Pieśkiewicz i doskonalił ją podczas dwóch Master Class oraz salonów w La Bouvetière we Francji.

O organizacji

Czas: 20-21 października 2018 r., godz. 10.00-18.00

Miejsce: Good Time Aparthotel, sala biała, ul. Piotrkowska 120, Łódź.

Bilet regularny: 1700 PLN (brutto)
Bilet early bird (wpłata do 31 sierpnia): 1500 PLN (brutto)
Bilet PRO*: 2000 PLN (brutto)

* Zestaw PRO obejmuje 2 sesje Clean Coachingu realizowane do 3 miesięcy po szkoleniu oraz ekskluzywny pakiet szkoleniowy na warsztacie.

Osoby, które brały udział w warsztacie „Podróż z Metaforą Osobistą” mogą odliczyć jej koszt od ceny biletu regularnego (promocje nie łączą się)

Cena obejmuje udział w warsztacie, materiały, bar kawowy. W trakcie szkolenia przewidziana jest godzinna przerwa obiadowa, posiłki we własnym zakresie uczestników.

Zapisy

Zapisu należy dokonać przez formularz: https://goo.gl/forms/NEtB7PnRA9W4VVJC2

Administratorem danych jest Fundacja Rokoko. Wykorzystane będą wyłącznie w celu zorganizowania rekrutacji na szkolenie oraz rozliczeń finansowych. Osobom zapisującym się przysługują wszelkie prawa z tytułu RODO, wyszczególnione m.in. na stronie: rokoko.org.pl/rodo/

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin