Infografika –
czyli jak zamienić dane statystyczne w graficzną narrację
Współcześnie ogromna część komunikacji organizacji z jej odbiorcami rozgrywa się w Internecie, a zwłaszcza w mediach społecznościowych. Żeby działać skutecznie w tej przestrzeni należy sprostać dwóm wyzwaniom: zwięzłości przekazu oraz jego wizualności. Infografika łączy te dwa elementy, gwarantując maksimum treści w minimalnej formie.
Szkolenie powstało z myślą o osobach zajmujących się:
- dziennikarstwem, marketingiem oraz komunikacją w instytucjach, organizacjach pozarządowych oraz firmach
- projektowaniem graficznym, które chcą nadać swoim pracom narracyjny szlif,
- fundraisingiem, które chcą rozwinąć swoją paletę narzędzi do atrakcyjnego i skutecznego prezentowania swojej organizacji.
Dzięki szkoleniu będziesz w stanie opowiedzieć historię swojej organizacji bądź marki. Zapewnisz jej dobrą promocję, w skuteczny sposób przekażesz kluczowe informacje i utrwalisz je dzięki atrakcyjnej grafice. Szkolenie pomoże Ci w działaniach informacyjnych, edukacyjnych, dotarciu do klientów lub w prowadzeniu zbiórek pieniężnych.
Szkolenie odbędzie się w sobotę, 28 czerwca, w godz. 14.00-18.00 w Biurze Coworkingowym LOCUS. Sobotnie popołudnie i kawałek wieczora to dobry czas, żeby pobudzić kreatywność i połączyć uczenie się z oglądaniem obrazu. W końcu tak działa infografika!
Spotkanie poprowadzi Julian Czurko, trener Fundacji Rokoko.
Szkolenia Rokoko są nastawione na konkretne i efektywne przekazanie informacji – dlatego trwają tylko tyle, ile faktycznie powinny. To 4-godzinny strzał, który ma przekazać jak najwięcej treści bez niepotrzebnych dłużyzn.
Zapoznaj się z ceną szkoleń oraz wachlarzem zniżek. Cena szkolenia obejmuje warsztaty, materiały szkoleniowe oraz przekąski i bar kawowy.
Rekrutacja zakończona!