Szkolenie: Infografika | 28.06.2014

DrukowanieInfografika –
czyli jak zamienić dane statystyczne w graficzną narrację

Współcześnie ogromna część komunikacji organizacji z jej odbiorcami rozgrywa się w Internecie, a zwłaszcza w mediach społecznościowych. Żeby działać skutecznie w tej przestrzeni należy sprostać dwóm wyzwaniom: zwięzłości przekazu oraz jego wizualności. Infografika łączy te dwa elementy, gwarantując maksimum treści w minimalnej formie.

Szkolenie powstało z myślą o osobach zajmujących się:

  • dziennikarstwem, marketingiem oraz komunikacją w instytucjach, organizacjach pozarządowych oraz firmach
  • projektowaniem graficznym, które chcą nadać swoim pracom narracyjny szlif,
  • fundraisingiem, które chcą rozwinąć swoją paletę narzędzi do atrakcyjnego i skutecznego prezentowania swojej organizacji.

Dzięki szkoleniu będziesz w stanie opowiedzieć historię swojej organizacji bądź marki. Zapewnisz jej dobrą promocję, w skuteczny sposób przekażesz kluczowe informacje i utrwalisz je dzięki atrakcyjnej grafice. Szkolenie pomoże Ci w działaniach informacyjnych, edukacyjnych, dotarciu do klientów lub w prowadzeniu zbiórek pieniężnych.

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 28 czerwca, w godz. 14.00-18.00 w Biurze Coworkingowym LOCUS. Sobotnie popołudnie i kawałek wieczora to dobry czas, żeby pobudzić kreatywność i połączyć uczenie się z oglądaniem obrazu. W końcu tak działa infografika!

Spotkanie poprowadzi Julian Czurko, trener Fundacji Rokoko.

Szkolenia Rokoko są nastawione na konkretne i efektywne przekazanie informacji – dlatego trwają tylko tyle, ile faktycznie powinny. To 4-godzinny strzał, który ma przekazać jak najwięcej treści bez niepotrzebnych dłużyzn.

Zapoznaj się z ceną szkoleń oraz wachlarzem zniżek. Cena szkolenia obejmuje warsztaty, materiały szkoleniowe oraz przekąski i bar kawowy.

Rekrutacja zakończona!