Five o’Coach: Siła głosu – Pierwszy krok | 19.02.2018

Warsztat „Siła głosu – Pierwszy krok” jest przedstawieniem metody pracy nad głosem koncentrującej się zarówno na elementach technicznych jak również pracy nad emocjami i tożsamością człowieka. Spotkanie poprowadzi Tomasz Sławiński.

Jest to warsztat dla osób „pracujących głosem”: – menedżerów – szkoleniowców – coachów – wykładowców. Zapraszamy wszystkich, którzy: traktują swój głos poważnie pracują głosem na co dzień pragną zrozumieć mechanizmy świadomego przekazu chcą mieć swój głos pod kontrolą

Przychodząc na nasz warsztat nauczysz się:

 • podstawowych umiejętności technicznych pracy z głosem,
 • świadomości rezonatorów – umiejętności wzmacniania rezonatorów,
 • pracy mięśniami przepony,
 • pracy oddechem.

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?

 • poznasz podstawowe ćwiczenia do pracy z głosem,
 • poznasz zasady budowania świadomego przekazu,
 • uzyskasz świadomość rezonatorów,
 • poznasz podstawy emisji głosu i ekonomii pracy głosem,
 • zdobędziesz świadomość wpływu jaki wywierasz swoim głosem i jego brzmieniem na swoje otoczenie,
 • rozwój umiejętności patrzenia na swój głos przez pryzmat własnej tożsamości.

Co będziemy robić?

Podczas warsztatu będziemy doświadczać i odkrywać swój głos. Będziemy pracować indywidualnie i w dwójkach Będziemy ćwiczyć emisję głosu Przyjrzymy się temu, czego emanacją jest nasz głos.

Prowadzący Tomasz Sławiński

„Jestem coachem, trenerem głosu, aktorem i śpiewakiem, a prywatnie mężem niezwykłej kobiety i ojcem cudownych dzieci. Jestem ekspertem w obszarze pracy głosem oraz ciałem. Moją pasją od ponad dwudziestu lat jest człowiek, jego piękno, siła i złożoność jego natury. W pracy coacha oraz mentora dzielę się swoim doświadczeniem, prowadząc klientów do ich pełni i samodzielności. Wiedzę z zakresu coachingu zdobyłem na studiach podyplomowych Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Łódzkim oraz uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach m.in. u Moniki Zubrzyckiej-Nowak, czy Bogeny Pieskiewicz. Ukończyłem kursy CoachWise Essentials z zakresu coachingu oraz mentoringu. Pełnię funkcję dyrektora Oddziału Łódzkiego Izby Coachingu. Muzykę oraz aktorstwo studiowałem na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, następnie studiowałem w Aix-en-Provence Music Academy oraz International Opera Studio w Zurychu. Występowałem na deskach europejskich teatrów operowych, współpracując z najwybitniejszymi osobowościami świata muzycznego. Jestem pasjonatem i instruktorem żeglarstwa”

Zapraszamy 19 lutego o godzinie 17.00 do hotelu Iness (Łódź, ul Wróblewskiego 19/23, obok znajduje się duży parking).

 • 17.00-17.30: kawa, herbata, networking
 • 17.30-20.30: warsztat z Tomaszem Sławińskim

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz: https://goo.gl/forms/HuWjQamkGZ5ZMvgw2

Five o’Coaching to spotkania non-profit organizowane w partnerstwie przez firmę JAK-Marketing Dialog (partnera merytorycznego) i Fundację Rokoko (partnera społecznego i organizacyjnego). Mają charakter działalności odpłatnej pożytku publicznego.

Koszt udziału: 50 PLN brutto

Dane do przelewu:

Fundacja Rokoko, ul. Piotrkowska 235/241 lok. 20, 90-456 Łódź
Volkswagen Bank Polska 39 2130 0004 2001 0609 6218 0004
Z dopiskiem: Five o’Coaching 02/2018

Informację w sprawie faktur prosimy również przesyłać przez formularz: https://goo.gl/forms/HuWjQamkGZ5ZMvgw2 W dodatkowych sprawach prosimy o kontakt mailowy: julian@jak-md.pl